2015 m. gegužės 2 d., šeštadienis

2015 sezonas

Beveik ir pamiršęs buvau apie blogą. Na bet po truputį pradedu judintis, tai reikia sezono pradžios padėtį fiksuot :)

Stogą baigėm anais metais, dabar laukiu skardos lankstinių, stogo pakalimo ir sienų dailylenčių. Dailylentes išsirinkom eglutės profilio, šviesiai kreminės spalvos, tokiospat spalvos bus ir sienų tinkas. Noriu gamykloje dažytų lentelių, šiurkščiu paviršiumi. Bėda kad tokio profilio lentelės arba brangios, arbą pas ką pigesnės neturi, jau 2sav. laukiu, žada kad turės ant dienų, vežasi iš skandinavų aceit, bet vis niekaip neatsiveža, na jei pirmadienį dar nieko konkretaus nepasakys pirksiu kur brangiau ir tiek, nebėra kada laukti.
kitas darbas šiemet susidėti langus. Dar neapsisprendžiau ir neįsigilinau į pasiūlą, gal kas patarsite ar rinktis "berėmius" tiksliau rėmus skirtus paslėpti termoizoliacijoje ar įprastus (kokius).
Na ir jei viskas gerai seksis, būtų puiku apsišiltinti, tinklus išsivedžiot ir išbetonuoti grindis dar šiemet.

Buvau, žadėjęs, o ir pačiam įdomu kiek ten kas tiksliai kas kainavo ankstesniuose etapuose, kadangi viską tiksliai rašausi į exelį:

Pirmais metais: Augalinio sluoksnio nustumdymas, įvažiavimo ~50m įrengimas, elektros, vandentiekio, kanalizacijos tinklų įrengimas, pamatų įrengimas: 16706lt, iš kurių 2191lt kainavo įvairūs įrankiai, 3835lt mechanizmų nuoma ir darbai.

Antras sezonas: Sienų betonavimas ~160m.kv. 18411lt. iš jų 2487lt įrankiams.

Trečias sezonas: Vidines laikančios sienos, stogas (310mkv):  27622lt iš jų 1930lt įrankiams.

Tai gi viso, dabartinėje stadijoje statybos kainavo  nei daug nei mažai 62739lt (18170e). aišku šašlykai ir pan. pagalbininkam antra tiek kainavo turbūt (juokauju) :D

Kiek kainuos pabaigti, dar neskaičiuoju ir neplanuoju:) taip geriau, paskui dar išsigąsiu, kad brangu bus.. :)

tai va kol kas trumpai tiek, foto iš po žiemos:
5 komentarai:

 1. sveiki gal galetumete man brukstelti i emeila agnebernataviciute@gmail.com :) tureciau pora klausimu ir galbut siokio tokio darbelio jums

  AtsakytiPanaikinti
 2. Laukiam nesulaukiam dar daugiau naujienų iš tavęs

  AtsakytiPanaikinti
 3. Aha, bus teruputi naujienu, bet tiek uzsikases darbais buvau kad nieko rasinet nenorejau. Va atostogos ipusejo jau ir spalvos atsirado pasaulyje.. Gryzrs i lt sudeliosiu koki nauja posta :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Tai bentjau nuotraukų, kaip kiemas, namo vidus ir išorė pasikeitė:)

  AtsakytiPanaikinti