2014 m. birželio 8 d., sekmadienis

2014 sezonas pradėtas

Aj, nekoks iš manęs blogeris, statyboje kažkoks judėjimas prasidėjo šiemet jau kovo mėnesį, tačiau vis rankos nedasiekė naujo posto sukurt.. :) tai dabar trumpai apie kas buvo..
 
Iš arko m15 blokelių sumūrytos vidaus laikančios sienos, mūrijau klijų mišiniu, tai darbas ėjosi labai sparčiai, pats nesitikėjau.. vieną dieną suklojau išsilyginau apatinę eilę, kitą visas sienas iki sąramų lygio. Na ten tų sienų tik apie 20m.. Sąramas darėm monolitines, vietose kur bus dvivėrės durys: į svetainę, virtuvę visai neplanuotai sugalvojom arkines padaryt, na užėmė daugiau laiko, bet gavosi visai nieko, kad būtų visai gerai tinkas pataisys ;).
 
 
 
 
 
 
Užsakyta ir mediena stogui, tačiau lentpjūvė žadėjusi išpjauti per ~3sav. nuo balandžio 17d. iki dabar dar tik pusę jos pristatė.. Na bet mediena gana kokybiška, išpjauta tiesiai, su retomis išimtimis.. Labai nedega tai laukiu kantriai, laisvalaikiui, ankstyvom atostogoms laiko atsirado.. :) 
Kolkas sudėjome visus mūrlotus:
 
 
 
 
Sekantys darbai suplanuoti šiemet be abejo pabaigt medinę stogo konstrukciją, betonuoti stoginės kolonas, kurias irgi visai netikėtai sugalvojom daryt ne mūrines o apvalias betonines, (tokį sprendimą įtakojo, tai jog norėjom juodos spalvos klinkerio plytų, kurių niekur už protingą kainą nepavyko gaut, juodos kolonos turėjo derėt su juodos spalvos čerpėmis.. tačiau ir čia įvyko pokytis, gyvai tas juodas stogas ne taip gerai ir atrodo kaip manau, tai nukrypom prie keraminių natūralios spalvos čerpių- apie tai vėliau kada nors.. ) ir uždengt stogo dangą..

2 komentarai:

  1. Jo juda, pagrindinė mediena sudėta, liko visokie galiukai, kuriems laiko nesatsiranda.. :) papaveiksluosiu gal ryt, jei oras geras bus, papostinsiu.. :)

    AtsakytiPanaikinti